OSOBNÝ BANKROT

Denis

By 9. júna 201912 júna, 2019No Comments

Oddlženie pána Denisa pomocou osobného bankrotu

Páni Denis je naším klientom len krátko. Naša vzájomná spolupráca začala v máji v roku 2018. Avšak aj za tak krátky čas sme mu dokázali pomôct a jej život sa konečne začal uberať tým správnym smerom. Prečítajte si náš rozhovor s pánom Denisom a dozviete sa viac o tom, prečo je osobný bankrot v niektorých životných situáciách tým správnym riešením.

Na našu spoločnosť ste sa obrátil v februári 2018 s prosbou o pomoc pri riešení osobného bankrotu. Ako ste sa dostali do tejto situácie?

Predtým ako som sa zamestnal v nadnárodnej spoločnosti na výrobu strešných okien kde momentálne pracujem a vďaka ktorej som konečne schopný fungovať ako normálny človek, keďže mám pravidelný, stabilný a garantovaný príjem som sa dostal do veľmi nepríjemnej situácie. Po úmrtí matky som bol nútený vziať si pôžičku a postarať sa o poslednú cestu svojej matky. Keďže som pracoval ako pomocník pri výkopových prácach na polovičný úväzok velmi rýchlo som sa dostal do platobnej neschopnosti. Zo dňa na deň som sa musel začať starať sám o seba čo nieslo zo sebou poplatky a náklady ktoré som dovtedy nemal, preto som si požičal aj od známeho. Bohužiaľ som mu to nevedel nijakým spôsobom vrátiť. Bál som sa o to že stratím aj strechu nad hlavou a zostanem na ulici, preto som bol nútený podstúpiť osobný bankrot.

Aké zmeny pociťujete vo vašej finančnej situácii od začatia našej spolupráce?

Keďže mi hrozili z každej strany exekúcie nezvládal som splácať splátky a postupne som sa dostával do omeškania čo bola pre mňa veľmi veľká finančná a nie len finančná ale aj psychická zaťaž. Teraz si môžem povedať že fungujem ako normálny človek a môžem si kúpiť to čo potrebujem a chcem, nemusím stal myslieť na to či dokážem tento mesiac uhradiť splátky

Ako Vám bola nápomocná naša spolupráca?

Vďaka vašej pomoci som to zvládol, sám by som totiž nevedel ako mám postupovať, čo všetko je potrebné priniesť , a ako všetky tie papiere vyplniť. Sám by som to tak jednoducho asi nezvládol. Som nad mieru pokojný a určite odporúčam všetkým ľudom ktorý sa dostali do podobnej situácie v akej som bol ja.