OSOBNÝ BANKROT

Marian

By 12. júna 2019No Comments

Oddlženie pána Mariana pomocou osobného bankrotu

Pán Marián sa na nás obrátil po tom ako mu otec zanechal dedičstvo, byt v ktorom bývali. Bohužiaľ bolo na byte záložné právo. Prečítajte si náš rozhovor s pánom Mariánom a dozviete sa viac o tom, prečo je osobný bankrot v niektorých životných situáciách tým správnym riešením.

Na našu spoločnosť ste sa obrátil v februári 2018 s prosbou o pomoc pri riešení osobného bankrotu. Ako ste sa dostali do tejto situácie?

Dá sa povedať že do nepríjemnej situácie som sa nedostal ale som ju bohužiaľ zdedil. Otec mi zanechal byt v ktorom som býval. V byte som býval už dlhšie keďže s otcom som nemal moc dobrý vzťah. Môj otec bol bohužiaľ alkoholik a gambler. Vôbec som netušil o tom že na byt zobral uver a byt založil. Dozvedel som sa to počas dedičského konania, samozrejme som mal právo dedičstvo odmietnuť ale prišiel by som o strechu nad hlavou a to som si nemohol dovoliť. S toho dôvodu som bol nútený vyhlásiť osobný bankrot. Splátky boli tak vysoké že som ich z minimálnej mzdy nevládal splácať a živiť aj svoju rodinu.

Aké zmeny pociťujete vo vašej finančnej situácii od začatia našej spolupráce?

Vďaka vašej pomoci som dokázal splátky nastaviť na prijateľnú hladinu a všetko postupne splácam, zostáva mi dostatok finančných prostriedkov aj pre rodinu. Opadol zo mňa obrovský stres. Bolo to veľmi nepríjemne a zaťažujúce obdobie.

Ako Vám bola nápomocná naša spolupráca?

Som si vedomí toho že by som to bez Vás a vašej odbornej pomoci nezvládol. S vašou pomocou som bol veľmi spokojný personál vašej spoločnosti bol veľmi príjemný a ochotný hneď na prvý pohľad bolo vidieť že ste odborníci preto vrele odporúčam vašu spoločnosť každému kto potrebuje takúto pomoc.