OSOBNÝ BANKROT

Roman

By 12. júna 2019No Comments

Oddlženie pána Romana pomocou osobného bankrotu

Pán Roman vyhľadal našu pomoc po tom čo sa nevedel nikde zamestnať a skončil na ulici Prečítajte si rozhovor s pánom Mariánom a dozviete sa viac o tom, prečo je osobný bankrot v niektorých životných situáciách tým správnym riešením.

Na našu spoločnosť ste sa obrátil v februári 2018 s prosbou o pomoc pri riešení osobného bankrotu. Ako ste sa dostali do tejto situácie?

Ani neviem kde začať, do tejto situácie som sa dostal po autonehode. Mal som veľmi dobre zamestnanie v ktorom som mal slušný prijem, zobral som si úver keďže som sa chcel osamostatniť a časom si založiť rodinu. Bohužiaľ som mal autonehodu po ktorej som zostal doma a bola potrebná dlhodobá liečba. Z práce som musel odisť, keďže so zostal bez prímu a potreboval som peniaze na život a liečbu požičiaval som si kde sa dalo. Postupne som prišiel o bývanie a skončil som na ulici a ešte k tomu som mal 4 exekúcie.

Aké zmeny pociťujete vo vašej finančnej situácii od začatia našej spolupráce?

Dokázal som sa ako tak postaviť na vlastné nohy našiel som si prácu a podnájom nemôžem si zatiaľ veľa toho dovoliť ale aspoň mám strechu nad hlavou a nejaký ten príjem. Uvedomujem si že ešte som len na začiatku cesty k novému životu.

Ako Vám bola nápomocná naša spolupráca a kde ste sa o nás dozvedel?

Dozvedel som sa o Vás od známeho ktorý bol tak isto vašim klientom dá sa povedať že mi vás odporučil pretože bol s vašim ľudským a pohotovým prístupom nadmieru spokojný. Všetko môžem len potvrdiť bez vás by som bol pravdepodobne stále na ulici.