Ste obeť krypto podvodu?

Máme KNOW-HOW ako získať Vaše KRYPTO.
Kontaktujte nás
38
spokojných klientov
432,833
vrátených klientom
72
úspešnosť vymáhania

NAJBEŽNEJŠIE DIGITÁLNE ONLINE PODVODY

Riešenie

Legal Help má komplexné a efektívne riešenia pre našich klientov v oblasti ochrany a boja proti krypto kriminalite. Náš tím odborníkov je spojením právnej pomoci a efektívnych nástrojov v rámci Legal Help Threat Intelligence (LHTI). Spoluprácou s medzinárodnými agentúrami, ktoré majú dlhoročné skúsenosti v boji proti krypto podvodom a praniu špinavých peňazí v kryptomenách, sme schopný úspešne identifikovať, monitorovať a zablokovať ukradnuté a odcudzené krypto vo fondoch páchateľov.

Legal Help Threat Intelligence (LHTI) je naším spoľahlivým partnerom pri vyhľadávaní optimálnych riešení pre klientov, ktorí sa stali obeťami hackerov a iných online krypto podvodníkov. Legal Help a LHTI poskytuje bezpečnostné a inteligentné riešenia na miestnej, národnej a medzinárodnej úrovni a aktívne prispievame k presadzovaniu bezpečnostných štandardov pre blockchain a ochrany pred rizikami v kryptosvete.

Legal Help Threat Intelligence (LHTI) využíva pokročilý prístup k zberu údajov a spolu s integráciu technológie AI (artificial intelligence) selektujeme presné informácie z rozsiahlych dat na blockchaine. Tieto nástroje sledujú viac ako 100 000 škodlivých krypto účtov a peňaženiek pre populárne kryptomeny, ako sú BTC, ETH, EOS, XRP, TRX, USDT a ďalšie, pričom pokrýva tiež relevantný obsah z rôznych zdrojov vrátane Dark Webu a krypto búrz po celom svete.

Naše služby

Poskytujeme klientom profesionálne analytické a monitorovacie služby odcudzeného kapitálu, organizujeme prepojenie ukradnutých finančných prostriedkov, poskytujeme overiteľné informácie a reporty, vymáhame ukradnuté krypto od hackerov a pomáhame polícii pri riešení vášho prípadu.

Kontaktujte nás

Analýza prípadu

Monitorovanie transakcií a účtov

Správa a reporty klientom

Spolupráca s políciou a agentúrami

Komunikácia s páchateľmi

Zmrazenie účtov páchateľa

„Ak tomu neveríš alebo tomu nerozumieš, nemám čas ťa presviedčať, prepáč.“

– Satoshi Nakamoto

PROCES S KLIENTOM

Kontaktujte nás

Komunikácia a mandátna zmluva

zistiť viac

Vyplnenie formulára

Pochopenie prípadu

Otázky a nejasnosti

Potvrdenie dohody

Podpis mandátnej zmluvy

Evidencia informácií

Platba
za výdavky

zistiť viac

Dohoda o platbe

Vystavenie faktúry

Platba klienta

Začiatok
procesu

zistiť viac

Proces začíname okamžite po obdržaní platby. Konkrétne kroky ako postupujeme sú popísané nižšie.

Naše kroky

1

Vytvorenie dôvery

Budovanie vzťahu a dôvery s našim klientom je základom spoločného úspechu.
2

Monitoring krypto účtov

Pomocou našich technológií sledujeme toky ukradnutých finančných prostriedkov. Počas celého procesu priebežne monitorujeme všetky zainteresované adresy páchateľov.
3

Analýza & Cross-Chain Tracking

Vďaka špeciálnym analytickým nástrojom, ktoré sa používajú na štúdium ukradnutých finančných prostriedkov, sme schopný analyzovať pranie, premiešanie a výbery krypta v rôznych reťazcoch blockchainu.
4

Analýza správania hackerov

Náš tím vykonáva hĺbkové analýzy vzorcov správania hackerov, aby pochopil ich činy a predpovedal potenciálne ďalšie kroky.
5

On-Chain komunikácia

Úzko spolupracujeme s IT agentúrami, a s ich podporou odosielame správy v reťazci hackerovi. Príklad správy: „Požadujeme vrátiť ukradnuté krypto do 48 hodín, inak budeme nútený pokračovať vo vyšetrovaní a podnikneme právne kroky s pomocou orgánov činných v trestnom konaní.“
6

Zásah orgánov činných v trestnom konaní

Počas celého procesu poskytujeme dôkazy orgánom činným v trestnom konaní. Po vydaní potvrdenia o začatí vyšetrovania dokážeme v spolupráci s krypto burzami včas zmraziť účty páchateľa.
Kontaktujte nás
60
Wallet App
80
Exchange
15
Asset Custody App
60
DeFi
20
Investment Agency
40
Others

PRÍPADY KLIENTOV

Naletel som falošnému manažérovi investičnej spoločnosti, ktorá ponúkala vysoký výnos. Vraj majú špeciálny algoritmus, ktorý z mojej počiatočnej investície zarobí za mesiac desiatky %. Samozrejme pri výberoch nastali problémy. Požadovali ďalší kapitál, ktorý som však už neplatil. Prišiel som tak o môj vstupný kapitál 25.000 CHF. V spolupráci s Legal Help sa nám ale podarilo nazhromaždiť relevantné údaje o podvodníkoch, ktoré pomohli pri zmrazení ich účtov švajčiarskymi úradmi. Celý proces stál nemalé peniaze, ale som naozaj vďačný, že sa mi vrátila aspoň značná časť mojej investície.

Pán Joseph P.Bratislava / Zürich

Môj prípad je ako z učebnice. Pri hľadaní nového nájmu som na sociálnej sieti natrafila na veľmi zaujímavú ponuku. Podrobnosti o nájme boli zaslané na môj e-mail, avšak kedže išlo o phishing scam, hackeri sa dostali k mojim údajom a “vybielili” moju krypto peňaženku. Išlo o 2,5 ETH, čo k dnešnému dňu je takmer 7.500 EUR. Neviem, či sa nám podarí získať späť moje ethereum, kedže niekedy podvodníci držia ukradnuté krypto veľmi dlhú dobu na účtoch bez akýchkoľvek transakcií, ale spoločnosť Legal Help dodržala všetko čo mi sľúbili, a naďalej monitorujú podozrivé účty o čom ma informujú v rámci ich profesionálnych reportov.

Pani Katarína H.Banská Bystrica / Munich

Přišel jsem o více než 1.000.000 CZK kvůli "Romance Scam", jak jsem se později dozvěděl. Do té doby jsem ani netušil, že něco takového existuje, nebo že jsem padl obětí podvodníků. Po několika měsících seznámení na seznamce mě do podvodu vtáhla velmi charismatická žena. Dokonce jsem se s ní osobně setkal ve Vídni. Je neuvěřitelné, jak dokážou být podvodníci sofistikovaní. Ještě jednou děkuji společnosti Legal Help a celému jejich týmu, že díky jejich profesionálnímu přístupu jsme dokázali získat zpět 863 tisíc CZK. Bez jejich pomoci by mi pravděpodobně zůstaly pouze oči pro pláč a zlomené srdce.

Pán Jirka Z.Praha
HODNOTENIE PRÍPADU
Vyplňte prosím dôkladne nasledujúci formulár s pravdivými a relevantnými údajmi. Údaje páchateľa budú synchronizované so sieťou Threat Intelligence Network na kontrolu rizík.
Tento údaj je pre účely mandátnej zmluvy a podlieha nariadeniu GDPR.
Pri výbere "iné" skúste popísať Váš prípad nižšie v "Popis udalosti"
Ak ste posielali krypto z viacerých účtov, popište prosím podrobnosti v "Popis udalosti"
Ak ste posielali krypto na viac účtov, popište prosím podrobnosti v "Popis udalosti"
Ak ste posielali krypto viac ako v jednej transakcií, popište prosím podrobnosti v "Popis udalosti"
Uvedte prosím podrobnosti a akékoľvek ďalšie informácie súvisiace s Vašim incidentom.
Napíšte prosím linky/odkazy (google drive, dropbox...) na stiahnutie súborov o Vašom prípade A ZDIELAJTE ICH S NAMI.
Ďakujeme za Váš Feedback