INKASNÉ SLUŽBY

Vymáhanie v crypto svete

Crypto vyšetrovania a získania digitálnych peňazí naspäť.

Oddelenie Legal Help Crypto inteligence bolo založené top odborníkmi Crypto inteligence , Crypto vyšetrovania a získania digitálnych peňazí naspäť. Náš team spolupracuje s Crypto expertami v USA ktorí majú viac ako 20 ročné skúsenosti v crypto oblasti. Pomocou najnovších kybernetických nástrojov, Open Source Intelligence (OSINT), Human Intelligence (HUMINT), špičkovej technológie a Cyber ​​Tools, poskytujeme našim klientom komplexné poradenstvo a získanie investovaných prostriedkov naspäť. Spoločnosť s ktorou spolupracujeme má sídlo vo Washingtone , operačné centrum v Izraely a hlavné vyšetrovacie centrum v Utahu.

Vymáhanie prostriedkov od traiding spoločností

Nechcú Vám vyplatit spoločnosti v ktorých obchodujete istinu alebo zisk? Máme know how ako získať Vaše financie naspäť. V prípade nedohodnutia sa s konkrétným obchodníkom kontaktujeme príslušné inštitúcie , ktoré možu viest až k zablokovaniu domény a odobratie licencie.

Kybernetické vyšetrovanie

Naši kybernetický vyšetrovatelia majú cetrifikáty v EU aj USA a skúsenosti s vyšetrovaním vo všetkých častiach sveta.

Sledovanie pohybov krypto mien

Sme schopní sledovať pohyb rôznych kryptomien a aktív. Ak bola kryptomena presunutá z jedného miesta na druhé sme schopný ju sledovať.

Obnova Vašeho majetku

Prvým a hlavným krokom je lokalizácia vymožiteľných aktív. Náš skúsený team Vám rád pomôže z celým procesom.

Stali ste sa obeťou podvodu s krypto?

Máme KNOW-HOW ako získať Vaše KRYPTO.

Náš prístup k znovuzískaniu Vašich aktív

Veríme, že Náš skúsený Team ktorý vedie Asset Recovery smeruje k lepším výsledkom. Preč sú staré časy, keď bolo možné jednoducho požadovať vrátenie aktív alebo finančných prostriedkov. Dnes sú počítačoví zločinci mimoriadne sofistikovaní v skrývaní majetku a svojej identity. Legal Help Intelligence umožňuje našim klientom vyrovnať hracie pole. Najprv identifikujte skutočných vlastníkov zločineckého systému a lokalizujte vymáhateľný majetok.

Obnova prostriedkov z bankového prevodu

Náš tím medzinárodných bankových expertov je schopný navigovať v procese vymáhania bankového prevodu. Každá jurisdikcia má svoje jedinečné výzvy, so sieťou právnikov po celom svete dokáže Legal help Intelligence pomôcť s vašou miestnou bankou, ako aj vyvíjať tlak na banku príjemcu a spoločnosť, ktorá prostriedky dostala.

Kreditné alebo debetné karty

Ak ste za tovar alebo služby zaplatili kreditnou alebo debetnou kartou, máte ochranu spotrebiteľa prostredníctvom procesu kompenzácie. Ak ste transakciu autorizovali, orientácia v medzinárodných pokynoch na riešenie sporov Visa a/alebo Mastercard môže byť veľmi zložitý proces. Legal help Intelligence poskytuje služby sporu o kompenzácii, aby ste dostali svoje peniaze späť.

Obnova Vašich Krypto peňazí

Sme schopní sledovať najpopulárnejšie kryptomeny, vrátane bitcoínov a etherea, ako aj ďalších. Po vysledovaní kryptomeny do poslednej peňaženky pred jej výmenou za menu Fiat sa náš vyšetrovací tím pod vedením teamu sa pokúsime vystopovať vlastníkov a získať späť vaše prostriedky.

Pre efektívnu spoluprácu je nevyhnutné dodať zo strany klienta dokumentáciu v požadovanej kvalite.