OSOBNÝ BANKROT

Patrícia

By 12. júna 2019No Comments

Oddlženie pani Patrície pomocou osobného bankrotu

Na našu spoločnosť sa obrátila aj pani Patrícia Ako ste sa dostali do tejto situácie?

Som samoživiteľka a zarábala som minimálnu mzdu v obchodnom reťazci ako pokladníčka. Bohužiaľ som si nevedela odložiť z výplaty nič. Finančná situácia sa odrazila na mojom manželstve, keďže sme sa začali doma neustále dennodenne hádať čo viedlo k rozvodu. Po rozvode som zistila že manžel mal dlhy, musela som si zobrať pôžičku dlhy vyplatiť aby som s deťmi nezostala na ulici. Problémy začali keď som z minimálnej mzdy nedokázala živiť rodinu a splácať záväzky.

Ako sa zmenil Váš život a vaša situácia po začatí našej spolupráce?

Zhodnotila by som to tak že zo mňa opadol všetok ten stres ktorý som mala dennodenne a začal sa odrážať na mojom zdravotnom stave čo mi vôbec nepomáhalo v tejto ťažkej situácii. Uvedomila so si totižto že konečne mne a mojím deťom začínajú lepšie časy a to aj vďaka Vám.

Odkiaľ ste sa o našej spoločnosti dozvedeli a odporučili by ste ju aj ľudom ktorý sú v podobnej situácii?

Dozvedela som sa o Vás pomocou internetu. Na internete som našla stránku Legal Help napísala som Vám a prišla mi rýchla odozva, prístup a odbornosť boli na vysokej úrovni sama by som tento zdĺhavý a náročný proces nemala šancu doviesť do úspešného konca. Určite odporúčam každému kto chce začať nanovo.